Борусія Д – Динамо – 2:3 – відео голів та огляд благодійного матчу

26 квітня 2022 Читать на русском

У товариському поєдинку кияни здолали дортмундців. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Нереалізовані пенальті: Рейньєр, 54 – Шапаренко, 17

Борусія вийшла вперед вже на самому початку матчу – відзначився 17-річний Байно-Гіттенс після вивіреної передачі Холанда. Буяльський не став відкладати у довгий ящик і вже за п'ять хвилин відновив статус-кво: Шапаренко увірвався у штрафний майданчик, впав, м'яч відскочив до Віталія, який прибрав захисника і закинув за комірець голкіперу німців.

Динамо обіграло Борусію в Дортмунді – Ванат перевершив Холанда, шедеври Буяльського, клас Довбика, 2 відбиті пенальті

У наступній атаці Ванат вийшов сам на сам з Хіцом і подвоїв перевагу Динамо. Кияни продовжили натиск і заробили пенальті – Довбик опинився на газоні. До м'яча підійшов Шапаренко, але не зміг переграти воротаря. В середині тайму Ванат оформив дубль, потужно пробивши з гострого кута.

По перерві право на одинадцятиметровий здобули вже німці – Кравченко потягнув за футболку Фінка. Бущан відповів взаємністю своєму візаві і також парирував удар. В середині дургої сорокап'ятихвилинки "джмелі" таки забили вдруге – Забарний прогавив Роте і рахунок став 2:3. Зрештою, таким він залишився до фінального свистка.

Росія напала на Україну: офіційне рішення щодо долі УПЛ 2021/22, італійський кіпер-воїн поранений, але живий (LIVE)