Борнмут – Манчестер Сіті: фантастичний гол орендованого у Ліверпуля Вілсона

25 серпня 2019 Читать на русском

Форвард Борнмута Харрі Вілсон став автором красивого забитого м'яча в матчі проти Манчестер Сіті у 3-му турі АПЛ.

У компенсований арбітром час до першого тайму матчу Борнмут – Манчестер Сіті арбітр призначив штрафний удар. До м'яча підійшов Харрі Вілсон, який шикарним ударом у "дев'ятку" скоротив відставання Борнмута в рахунку. Перший тайм завершився перемогою підопічних Хосепа Гвардіоли з рахунком 1:2.

Борнмут – Манчестер Сіті: онлайн-трансляція матчу АПЛ – Зінченко знову грає з перших хвилин

Зауважимо, що Вілсон виступає за Борнмут на правах оренди з Ліверпуля та забив вже у другому матчі поспіль. Сезон 2018/19 валлієць провів у Чемпіоншипі за Дербі Каунті та забив 16 голів.

До слова, Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі "містян".

Ліверпуль – Арсенал: топ-клас Салаха, провал Давіда Луїса та заслужене лідерство команди Клоппа з рекордною серією