Блізніченко за 3 хвилини на полі забив красивий дебютний гол за Шериф, який виявився переможним

17 березня 2019 Читать на русском

Відбувся матч першого туру чемпіонату Молдови між Шерифом та Сперантою.

Шериф у першому турі чемпіонату Молдови приймав Сперанту. Український хавбек Андрій Блізніченко розпочав матч на лаві запасних господарів.

ПАОК з Шаховим переміг Панетолікос – інший екс-дніпрянин відзначився голом

Команди ніяк не могли відзначитись, поки на 78-ій хвилині матчу на поле не вийшов український півзахисник.

Вже через три хвилини Блізніченко обігрався у стіночку з партнером та з-за меж штрафного майданчика закинув м’яч у дальну "дев’ятку".

Альбасете з Зозулею у більшості дотиснув Естремадуру – команда українця перемогла вперше за 5 матчів

Цей гол став дебютним для Блізніченка за Шериф, який очолює колишній гравець Динамо Горан Сабліч. До того ж, взяття воріт виявилось переможним. Підсумковий рахунок матчу – 1:0.