Блавацький: Матч з Динамо можна було завершувати на 55-й хвилині

4 серпня 2019 Читать на русском

Головний тренер Львова Богдан Блавацький прокоментував поразку від Динамо (0:3).

"Переломним моментом матчу стала травма Мартана. Після його заміни, організація гри і дисципліна розвалилися. Коли Буяльський забивав – Мартан би його проконтролював. Додано три хвилини – тому що Мартан отримав травму.

Красиві голи Буяльського та Де Пени у відеоогляді матчу Львів – Динамо – 0:3

Пропускати гол на 46-й і 47-й хвилині – навіщо було штовхати в спину в штрафному. А в другому таймі після 3-го гола вже не було цікаво грати ні їм, ні нам. Матч можна було завершити на 55-й хвилині", – сказав Блавацький Футбол NEWS.

Київське Динамо на виїзді розгромило Львів з рахунком 3:0 перед матчем 3 раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти Брюгге.

Львів – Динамо: Київ розвиває новий фірмовий почерк, несподівана персона матчу, відповідь Брюгге, від якої віє насолодою