Безус забив черговий гол за Гент вже на першій хвилині – українець продовжує результативну серію

1 лютого 2020 Читать на русском

Півзахисник Гента Роман Безус відкрив рахунок в дебюті поєдинку 24-го туру чемпіонату Бельгії Мехелен – Гент.

Початок поєдинку для Романа Безуса вийшов дуже вдалим: вже на 1-й хвилині Гент заробив штрафний, і українець зважився на удар метрів з 30 після скидки Оджіджи-Офое. Після удару Безуса м'яч зачепив стінку та від рук голкіпер залетів у ворота.

Переможний м'яч Безуса та асист Пластуна у відео голів і огляді матчу Гент – Генк – 4:1

Зазначимо, що цей гол став для українця другим поспіль – в минулому турі Роман відзначився у воротах Генка. Загалом це 7-й гол Безуса у сезоні в рамках всіх турнірів. Також в його активі 3 асисти.

Цей м'яч у підсумку став переможним – Гент розгромив Мехелен з рахунком 3:0.

Ярмоленко отримав нові проблеми у Вест Хемі – авторитетний британський ЗМІ знайшов оригінальний вихід