Бетіс на останніх хвилинах вирвав перемогу в Алавеса, Еспаньйол впевнено переміг Кадіс

18 жовтня 2021 Читать на русском

В рамках 9-го туру іспанської Прімери було проведено два матчі. Звіт про них читайте на "Футбол 24".

Чемпіонат Іспанії 2021/22, 9-й тур

Алавес – Бетіс – 0:1

Гол: Іглесіас, 90

Еспаньйол – Кадіс – 2:0

Голи: Де Томас, 45+1, Меламед, 65

Аутсайдер турнірної таблиці Алавес у рідних стінах приймав Бетіс. Загалом, перша половина зустрічі була не надто багатою на події. Команди обмінялись кількома ударами, і пішли на перерву із нульовим рахунком.

Барселона віднайшла ідентичність перед Динамо, Салах – великий, МЮ жахає, а Баварія знущається – огляд вікенду

Другий тайм теж не був яскравим. Навпаки, моментів значно поменшало, а гравці обох команд ніби просто відбували номер. Вже на останніх хвилинах матчу одну успішну атаку таки зуміли провести "зелено-білі" – відзначився Іглесіас, якому асистував Хоакін. Зрештою, фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Бетіса.

Еспаньйол у рідних стінах приймав Кадіс. Наприкінці першого тайму "папуги" вирвались уперед – після розіграшу кутового Де Томас підхопив м'яч у штрафному майданчику і точним ударом вразив ворота суперника.

Після перерви господарі закріпили свою перевагу – на 65-й відзначився Меламед. Гравці Кадіса відчайдушно намагались відігратись, але створити нічого не змогли. Матч так і добіг кінця із рахунком 2:0 на користь Еспаньйола.