Бешикташ – Генк – 2:4 – відео голів та огляд матчу

26 жовтня 2018 Читать на русском

Генк Руслана Маліновського на виїзді впевнено здолав Бешикташ. Дивіться відео голів та огляд матчу.

В першому таймі Генку вдалось відзначитись на екваторі матчу зусиллями Самати. У другій половині зустрічі команди влаштували справжню гольову феєрію. Спершу той же Самата оформив дубль на 70 хвилині, а вже через 15 хвилин Генк забив ще двічі.

Ліга Європи: Генк Маліновського здолав Бешикташ, Вільяреал познущався над Рапідом

Бешикташ не склав зброю і зміг відіграти відставання. Спочатку Лав, який вийшов на заміну, скоротив гандикап бельгійців забивши на 74 хвилині, а пізніше Вагнер оформив дубль, відзначившись на 86-хвилині зустрічі, проте цей дубль не допоміг його команді здобути хоча б нічию у матчі проти Генка. Турки вдома поступились з рахунком 2:4. Зазначимо, що Маліновський у цій зустрічі відзначився класним асистом.

Команда Маліновського із 6 очками очолює групу, в активі Бешикташа лише 3 очки.