Бензема програв битву за Лігу чемпіонів – екс-форвард Ліверпуля зробив різницю

2 квітня 00:15 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

У понеділок, 1 квітня, відбувся центральний матч 26-го туру чемпіонату Саудівської Аравії між Аль-Ахлі та Аль-Іттіхадом (1:0).

Чемпіонат Саудівської Аравії, 26-й тур

Аль-Ахлі – Аль-Іттіхад – 1:0

Гол: Аль-Брікан, 34

Аль-Хіляль і Аль-Наср для обох команд стали практично недосяжними, але їм було за що боротися в очній зустрічі. На кону стояла кваліфікація до азійської Ліги чемпіонів, і для двох команд – Аль-Ахлі та Аль-Іттіхада – залишилося тільки одне вільне місце. Перед цією зустріччю Аль-Ахлі випереджав команду Каріма Бензема на два очки в турнірній таблиці – це означало, що "жовто-чорним" необхідно було перемагати.

Неймар озвучив наступний клуб, за який гратиме після Саудівської Аравії

Однак Аль-Іттіхад поступився, пропустивши єдиний м'яч на 34-й хвилині. Його з передачі екс-форварда Ліверпуля Роберто Фірміно забив 23-річний Ферас Аль-Брікан, для якого цей гол став 14-м у чемпіонаті. У другому таймі забив і сам бразилець, проте його гол було скасовано через офсайд.

За підсумками 26 турів Аль-Ахлі відірвався від Аль-Іттіхада на п'ять очок. До кінця чемпіонату залишилося 8 матчів.

Хуммельс на межі завершення: цифри проти, нездійсненна мрія, спогади про Карпати і Шахтар