Бенефіс Дзаньйоло у відеоогляді матчу Рома – Лудогорець – 3:1

4 листопада 2022 Читать на русском

Рома здолала Лудогорець у матчі 6 туру групового етапу Ліги Європи. Дивіться відео голів та огляд поєдинку на "Футбол 24".

Перед матчем у Роми та Лудогорця була однакова кількість очок, але римлян влаштовувала лише перемога – через поразку Болгарії у матчі першого кола.

Шахтар отримав потенційних суперників у плей-офф Ліги Європи – можлива зустріч з Роналду чи Моурінью

На перерву команди пішли за рахунку 0:1 – вінгеру Лудогорця Ріку вдався слаломний прохід крізь опорну зону римлян, і такий самий блискучий удар здалеку.

У перерві Жозе Моурінью зробив відразу три заміни, після яких Рома нарешті заграла так, як мала грати з перших хвилин. Героєм другого тайму став Ніколо Дзаньйоло, який з'явився на заміну: він заробив обидва пенальті (які реалізував Пеллегріні), а наприкінці зустрічі забив сам. Після не менш красивого слаломного проходу та удару по м'ячу між ніг воротареві Лудогорця.