Белуце феєрично стартував у матчі збірної Румунії U-21 проти Мальти – новачок Динамо був вилучений ще до перерви

13 жовтня 2020 Читать на русском

Півзахисник київського Динамо Тудор Белуце невдало проявив себе у черговому матчі за збірну.

Збірна Румунії U-21 у черговому турі відбору до молодіжного Євро-2021 зустрічалась з однолітками з Мальти. Після першого тайму прямі конкуренти збірної України громили свого суперника з рахунком 4:0.

"Белуце – чудовий гравець": Муту після поразки від України U-21 оцінив новачка Динамо

Румунський новачок киян Тудор Белуце з'явився у стартовому складі своєї збірної, однак не зміг завершити навіть перший тайм. Він примудрився протягом десяти хвилин заробити дві необов'язкові жовті картки (на 25-й і 34-й хвилинах) і був вилучений з поля. До слова, матч закінчився впевненою перемогою румунів 4:1.

Нагадаємо, Белуце нещодавно перебрався в Динамо на правах оренди, а його контракт належить Брайтону. Термін угоди з киянами – до кінця сезону 2020/21. Проти підопічних Руслана Ротаня Тудор не зіграв, просидівши увесь матч у запасі.

Румунія у турнірній таблиці групи 8 йде другою, Мальта замикає шістку.

"Рознарядки програвати Динамо не було": під час матчу він пережив клінічну смерть, а потім став легендою Зорі