Бельгія – Португалія – 1:0 – відео гола та огляд матчу

28 червня 2021 Читать на русском

Бельгія та Португалія зустрічалися в 1/8 фіналу Євро-2020. Дивіться відео гола та огляд матчу Бельгія – Португалія на "Футбол 24".

Матч Бельгія – Португалія стартував о 22:00 за київським часом у Севільї. "Футбол 24" провів текстову онлайн-трансляцію поєдинку 1/8 фіналу чемпіонату Європи.

Бельгія втримала перемогу над несподіваною Португалією завдяки шедевру Азара-молодшого – Роналду вилетів з Євро-2020

Доволі нуднуватий перший тайм все ж подарував забитий м'яч на 42-й хвилині. Розкішний постріл з-за меж штрафного вдався Торгану Азару. 1:0 на користь збірної Бельгії.

Обидві команди мали ще моменти, але рахунок більше не змінився. Бельгійці крокують у чвертьфінал, де суперником команди Роберто Мартінеса стане збірна Італії.