Байєр втримав перемогу над Фрайбургом і обійшов Баварію на вершині Бундесліги

29 жовтня 2023 Читать на русском
Автор: Олег Василишин

У матчі 9-го туру чемпіонату Німеччини Фрайбург на виїзді поступився Байєру (1:2). Читайте звіт про гру на "Футбол 24".

В останній грі поточного туру Бундесліги зустрічались Байєр і Фрайбург. Леверкузенці ведуть запеклу боротьбу з Баварією за лідерство на вершині турнірної таблиці і є однією з двох команда (поряд з мюнхенцями), хто ще не знав смаку поразок у поточному сезоні.

Борусія Д влаштувала камбек з Айнтрахтом, відігравшись після 0:2 – Мармуш оформив дубль, Кобелю зламали ніс

Перший тайм минув під акомпанемент господарів – перевага у володінні м'ячем сягала 75% на 25%, однак Фрайбург тримався. Лише наприкінці тайму Вірц дивовижним ударом нарешті розмочив рахунок.

По перерві Гофманн влучив у ліву стійку, а за мить Атуболу зрізав м'яч у власні ворота, подвоївши перевагу "фармацевтів". В середині тайму Гріфо відгукнувся на навіс у штрафний майданчик і головою замкнув сферу у сітку, повернувши Фрайбург у гру.

Попри серйозну напругу на останніх хвилинах Байєр вистояв і, набравши 25 очок, піднявся на першу сходинку, обійшовши Баварію. Фрайбург з 13-ма балами залишився восьмим.

Кейн забив гол з центра поля і оформив хет-трик – Баварія влаштувала 8:0 за 40 хвилин у матчі з трьома вилученнями