Байєр оформив зимове чемпіонство, Кейн побив торішній рекорд результативних дій, Штутгарт залишається в топ-3fire

20 грудня 2023 Читать на русском

В рамках 16-го туру чемпіонату Німеччини 2023/24 Байєр, Баварія і Штутгарт здобули синхронні перемоги. Звіт про їхні матчі читайте на "Футбол 24".

Уніон Берлін у битві аутсайдерів Бундесліги здолав Кельн і покинув зону вильоту

Байєр у рідних стінах влаштував розгром Бохуму – причому Патрік Шик оформив хет-трик за 16 хвилин, з 30-ї по 46-ту. Ще одним м'яч провів Боніфейс, у якого вже 17 результативних дій (10 голів, 7 асистів) у перших 16-ти турах після переходу в Бундеслігу. Тільки Дієго у 2006-му та Кейн у 2023-му "пробивали" цю планку швидше (за 15 і 9 турів відповідно).

Леверкузен виграв 22 з 35-ти матчів Бундесліги у 2023 році, що є новим клубним рекордом. Крім того, підопічні Хабі Алонсо не програли жодного з 25-ти офіційних матчів у поточному сезоні (22 перемоги, 3 нічиї) – ще ніколи німецькі команди не починали сезон з такої безпрограшної серії.

Баварія гостювала у Вольфсбурзі, здобувши скромнішу перемогу – 1:2. Двома асистами відзначився Мюллер, який нещодавно оновив свій контракт з мюнхенським клубом. Кейн не зміг покинути поле без забитого м'яча – таким чином, він оформив 26 результативних дій у поточному чемпіонаті (21 гол, 5 асистів). Англієць повторив досягнення торішнього лідера сезону за цим показником (Рандаля Коло Муані).

Штутгарт же спокійно розгромив Аугсбург. Комфортну перевагу в рахунку шваби оформили ще у першому таймі зусиллями Ундава й Гірассі, а в середині другого Фюхріх добив гостей. 3:0. Завдяки цьому успіху команда зберегла за собою третю позицію.

Таким чином, на вершині Бундесліги перед зимовою паузою нічого не змінилось. Байєр лідирує з 42 очками, Баварія відстає на чотири бали, а Штутгарту бракує восьми. Наступний тур у чемпіонаті Німеччини стартує аж 12 січня.

Клубний ЧС-2025: ФІФА офіційно затвердила дати і регламент турніру – відомі майже всі учасники від Європи