"Байдуже, що ми кажемо, до них не дійде": Буяльський розкритикував роботу судді у матчі проти Олександрії

9 червня 2020 Читать на русском

Хавбек Динамо Віталій Буяльський оцінив дії рефері Віталія Романова, який обслуговував матч 25 туру УПЛ проти Олександрії (5:1).

"Навіть не хочу коментувати дії суддів. Вони припускаються одних і тих самих помилок від матчу до матчу і по-різному трактують однакові епізоди. Байдуже, що ми кажемо, до них не дійде, вони самі приймають рішення і чинять, як вважають за потрібне.

Динамо – Колос: змінилась дата проведення поєдинку

Вилучення гравця суперника було ключовим, після нього стало легше грати. Але потрібно було вилучати гравця Олександрії ще раніше, коли наш футболіст виходив один на один з воротарем, і той його збив. Вилучення Дубри вважаю чистим, суперник втратив центрального захисника, а ми отримали більше простору попереду", – заявив Буяльський в коментарі офіційному сайту Динамо.

Нагадаємо, в першому таймі матчу з Олександрією кияни двічі били пенальті, а з 55 хвилини грали в більшості.

"Михайличенка повинно було нарешті прорвати": важливий крок Зорі до Динамо, унікальність Цітаішвілі, а Марлос – як Мессі