Баварія – Челсі: Нойєр зробив амбітну заяву щодо перспектив у Лізі чемпіонів

7 серпня 2020 Читать на русском

Капітан Баварії напередодні матчу з Челсі не виявив жодних ознак розслабленості попри розгромну виїзну перемогу.

Нагадаємо, перший поєдинок у Лондоні Баварія виграла з рахунком 3:0. Таким чином, навіть поразка з різницею у два м'ячі виведе мюнхенців далі.

Баварія – Челсі: лондонці зазнали серйозних втрат перед матчем Ліги чемпіонів

"Перерва у нас вийшла короткою, після чого ми знову приступили до роботи. Тому ми в хорошій формі. Зараз я відчуваю, що ми в порядку і готові до завтрашнього матчу. У Баварії відмінна команда, ми голодні та амбітні, а це дуже важливо для команди, яка виступає в Лізі чемпіонів. Ми виграли Бундеслігу і Кубок Німеччини, а тепер маємо намір досягти наступної мети.

Матчі плей-офф схожі на фінал, багато що залежить від форми в конкретний день. У турнірі чимало команд приблизно одного рівня з нами, і ми знаємо, хто нам може дістатися. Розуміємо, що за будь-яку помилку може настати покарання", – цитує Нойєра офіційний сайт УЄФА.

Матч Баварія – Челсі стартує 8 серпня о 22:00 за Києвом. Якщо мюнхенці не втратять колосальну перевагу, то зіграють у чвертьфіналі з переможцем дуелі Барселона – Наполі (перший матч завершився 1:1).

Посів Шахтаря в Лізі чемпіонів, варіанти Динамо та всі розклади для Зорі, Десни і Колоса в Лізі Європи