Барселона знищила Наполі у товариському матчі – дубль Суареса та перший гол Грізманна

11 серпня 2019 Читать на русском

Каталонці легко розібралися з представником Серії А. Звіт і відеоогляд поєдинку на сайті "Футбол 24".

Контрольний поєдинок

Наполі – Барселона – 0:4

Голи: Суарес, 48, 58, Грізманн, 56, Дембеле, 63

Мессі відновлюється від травми – Барселона презентувала мотивуюче відео

Команди провели повторний спаринг після першої зустрічі, яка відбулася 8 серпня (перемога Барси 2:1). Цього разу матч склався для каталонців значно легше. У першому таймі американські вболівальники так і не побачили жодного гола, однак на початку другої половини "блаугранас" просто знищили опонента.

Атлетіко вирвав перемогу в Ювентуса – сенсаційний Феліш затьмарив Роналду

За 18 хвилин чемпіон Іспанії забив Наполі чотири м'ячі без відповіді – дубль Суареса та по одному результативному удару від Грізманна та Дембеле. До слова, це перший гол французького новачка команди після літнього переходу з Атлетіко.