Барселона знайшла винного в поразці від Реала – йому вже шукають заміну

30 жовтня 2023 Читать на русском

Оріоль Ромеу не переконав босів Барселони у своїй спроможності.

Ромеу був визнаний цапом-відбувайлом у складі Барселони за підсумками програного Ель Класіко, інформує Relevo. 32-річний півзахисник вийшов на заміну на 72-й хвилині за рахунку 1:1 і став головним винуватцем у другому голі атакувального півзахисника Реала Джуда Беллінгема.

Гюндоган знищив гравців Барси за реакцію на поразку Реалу – команда Циганкова і Довбика стала мірилом ганьби

Саме Ромеу відповідав за Беллінгема під час гольової атаки Реала на 90+2-й хвилині. Оріоль опікав зіркового англійця, але несподівано перестав слідувати за ним у власний штрафний майданчик і тим самим дав Джуду можливість забити переможний м'яч. Повідомляється, що каталонський клуб розчарувався в здібностях Ромеу і вже почав шукати йому заміну. Барселона хоче придбати нового півзахисника в зимове трансферне вікно.

Барселона поступилася в Ель Класіко з рахунком 1:2 і опустилася на 4-е місце турнірної таблиці Ла Ліги.

Беллінгем самотужки обіграв Барселону – круті голи витягують Реал з пекла і шокують Циганкова з Довбиком, дивні судді