Барселона – Реал – 1:3 – відео голів та огляд матчу

24 жовтня 2020 Читать на русском

Барселона поступилася Реалу в рамках 7-го туру Ла Ліги. Дивіться відео голів та огляд матчу Барселона – Реал на "Футбол 24"

Реал шокував Барселону швидким голом вже на 6-й хвилині. Бензема класним пасом вивів Вальверде на ударну позицію, а Феде потужним ударом відкрив рахунок. Проте вже за чотири хвилини каталонці зрівняли – після пасу Альби забив Фаті. В середині другого тайму гості отримали право на пенальті. Традиційно до позначки підійшов Серхіо Рамос. Нето напрямок удару вгадав, але до м'яча не дотягнувся – 1:2. Під завісу зустрічі ефектну крапку поставив Модріч.

Реал розбив Барселону на очах Луніна – Зідан висміює свою відставку, легенди стирають з пам'яті Шахтар

Завдяки цій перемозі Реал набрав 13 очок та одноосібно очолив турнірну таблицю чемпіонату Іспанії. У Барселони залишилося 7 пунктів та 10 сходинка. Щоправда, у каталонців іще є матч у запасі.