Розкішна комбінація підопічних Сетьєна у відеоогляді матчу Барселона – Гранада – 1:0

20 січня 2020 Читать на русском

Барселона приймала Гранаду у 20 турі Ла Ліги. Дивіться відео гола та огляд матчу Барселона – Гранада.

Барселона традиційно забрала контроль м'яча з перших хвилин гри і не віддавала його до фінального свистка. Незважаючи на таку домінацію суперника, гості змогли протриматись першу половину зустрічі без пропущених голів.

Барселона дотиснула Гранаду в дебютному матчі Сетьєна – каталонці не відпустили Реал на вершині Прімери

Після перерви картина гри не змінилась. Ближче до завершення поєдинку гравці Барси провели взірцеву комбінацію, яка завершилась влучним ударом лідера каталонців Ліонеля Мессі.

Дебютна перемога Кіке Сетьєна на чолі "блаугранас" зберегла команду на першому місці Ла Ліги. Гранада – на 10-й сходинці.

Барселона оформила "найпринизливішу відставку тренера" – могли допомогти Україні, а взяли того, кого хотів Шахтар