Барселона – Шахтар – 2:1 – відео голів та огляд матчуfire

25 жовтня 2023 Читать на русском

Барселона обіграла Шахтар (2:1) в рамках групового етапу Ліги чемпіонів. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Каталонці прогнозовано захопила ініціативу, але Шахтар майже пів години успішно захищався. Однак на 28-й хвилині провал оборони призвів до пропущеного. Фермін Лопес пробив у каркас, але на добиванні встиг Ферран. Не минуло й десяти хвилин, як Фермін потужно пробив у дев'ятку після нової помилки захисників.

Шахтар програв Барселоні в ЛЧ – каталонська молодь покарала, але "гірники" мали шанси на сенсацію з новим тренером

Донеччани відповіли на 62-й хвилині. Азаров класним пасом вивів Судакова на побачення з голкіпером, і Георгій впевнено скоротив відставання, пробивши у ближній кут. Далі команди подарували пів години відкритого футболу. М'яч міг опинитися у тих чи інших воротах, але рахунок так більше і не змінився.

Завдяки цій перемозі Барселона закріпилася на вершині турнірної таблиці квартету, маючи вже дев'ять набраних очок. У Шахтаря залишилося три залікових пункти і третє місце.