Балотеллі отримав 2 матчі дискваліфікації – він не зіграє проти колишньої команди

21 січня 2020 Читать на русском

Форвард італійської Брешії Маріо Балотеллі покараний за вилучення у матчі 20-го туру італійської Серії А проти Кальярі (2:2).

Скандальний нападник отримав бан на 2 поєдинки, повідомляє офіційний сайт італійської першості.

Балотеллі вилучили через 8 хвилин після виходу на поле – брутальний фол одіозного форварда Брешії

Отже, Балотеллі пропустить матчі чемпіонату Італії проти Мілана (24 січня) та Болоньї (1 лютого). Дискваліфікація 29-річного італійця спричинена його нестриманістю у поєдинки проти Кальярі. Балотеллі знадобилося 9 хвилин після виходу на заміну, аби грубо зіграти проти суперника, отримати дві жовті картки та піти відпочивати достроково.

У нинішньому сезоні Супер Маріо провів 15 матчів у Серії А, в яких забив 5 м'ячів. Раніше він захищав кольори Інтера, Манчестер Сіті, Мілана, Ліверпуля, Ніцци та Марселя.

Барселона проти кривдників Зозулі, битва легенд у Лондоні, Фонсека кине виклик Роналду – топ-матчі євромідвіку