Балотеллі вилучили через 8 хвилин після виходу на поле – брутальний фол одіозного форварда Брешії

19 січня 19:40 834 Читать на русском
Маріо Балотеллі / Фото з відкритих джерел

Форвард Брешії Маріо Балотеллі сконфузився у матчі проти Кальярі (2:2).

В рамках 20-го туру Серії А Брешія приймала Кальярі. На 74-й хвилині за рахунку 2:2 на поле вийшов нападник господарів Маріо Балотеллі, але замість очікуваного гола італієць швидко залишив поле.

Дебютні голи Ребіча та драматична розв'язка битви на Сан-Сіро у відеоогляді матчу Мілан – Удінезе – 3:2

На 82-й хвилині Маріо у боротьбі зі суперником намагався приборкати м'яч і ногою "заїхав" супернику в обличчя. Арбітр одразу продемонстрував форварду Брешії червону картку.

Варто відзначити, що це вже 13-те вилучення Балотеллі у кар'єрі. В поточному сезоні Серії А Маріо провів 15 матчів, в яких відзначився 5-ма голами.

Лечче без Шахова втримав нічию з Інтером, Мілан на останній хвилині вирвав перемогу над Удінезе: 20 тур Серії А, неділя