"Бачив їх у FIFA, а зараз проти них граю на полі": вінгер Динамо прокоментував сенсаційну перемогу над Англією

17 жовтня 2023 Читать на русском

Півзахисник збірної України U-21 Назар Волошин поділився емоціями від матчу відбору на Євро-2025 проти англійців (3:2).

"Гол? Не можу передати ці емоції. Дуже щасливий. Такий важливий м'яч. Ми перемогли – неймовірно.

Шедевр гравця Шахтаря та переможний гол на 90+4 у відеоогляді матчу збірних U-21 Україна – Англія – 3:2

Нам казали, що вони лізтимуть і будуть нас напрягати. Ми були до цього готові, трималися до кінця. Так, довели до 2:2, але змогли забити ще разч. Чи вірили, що заб'ємо третій гол? Я вірив, всі вірили, гадаю.

Англія? Було важко переналаштовуватися. Вони більше, мабуть, контролювали м'яч, але ми змогли вистояти. Дуже класна команда, у них багато зірок. Бачив їх у FIFA, а зараз проти них граю на полі.

Шість очок з шести? Ми налаштовуємося на кожну гру і хочемо перемагати. Так, вірили", – цитує Волошина Суспільне Спорт.

Нагадаємо, Назар вийшов в основі і на 31-й хвилині відкрив рахунок у матчі. В середині другого тайму його замінив Ілля Квасниця, який у доданий час влучним ударом приніс Україні перемогу.

Україна вирвала перемогу над Англією у драматичному матчі відбору Євро-2025 U-21 – джокер з Руха, шедевр хавбека Шахтаря