АЗ примудрився втратити перевагу у 4 голи за тайм – жах після Динамо триває

5 жовтня 2020 Читать на русском

Проблеми АЗ у новому сезоні не обмежуються вильотом з Ліги чемпіонів.

Після поразки від Динамо (0:2) алкмаарці не можуть здобути перемогу вже у трьох поспіль турах чемпіонату Нідерландів.

Севілья готує 12 млн на "жертву" Динамо

Поєдинок з роттердамською Спартою перетворився для АЗ на справжній жах. Команда Арне Слота нищила суперника у першому таймі з рахунком 4:0 і сподівалася перервати неприємну серію. Промах Копмайнерса з пенальті на 40 хвилині здавався дрібницею.

Втім, у другому таймі ситуація кардинально змінилася. Спарта оперативно відіграла два голи, але гості схаменулися і нібито тримали оборону. На 85 хвилині новий удар – вилучення голкіпера АЗ Бізота. Решти часу роттердамцям вистачило, щоб зрівняти рахунок і остаточно шокувати "сирників" – 4:4.

"Доведеться їхати в Росію": іспанські ЗМІ оцінили шанси Динамо і Шахтаря у Лізі чемпіонів