Айнтрахт на виїзді розгромив Фортуну

11 березня 2019 Читать на русском

Заключний матч 25-го туру німецької Бундесліги між Фортуною та Айнтрахтом завершився розгромом дюссельдорфців (0:3).

Фортуна у рідних стінах непогано почала матч проти Айнтрахта, вже на 2-й хвилині забивши гол – втім, його скасували через офсайд у Ковнацкі. В цілому перший тайм проходив у рівній боротьбі за невеликої кількості справді гострих моментів, а на старті другого Айнтрахту вдалося забити зусиллями Пасіенсії, який замкнув подачу Да Гузмана ударом головою під поперечину.

Кривдник Шахтаря Йовіч зацікавив Манчестер Сіті

Надалі матч проходив доволі конкурентно, але франкфуртці виявилися більш наполегливими. Зрештою, у компенсований до основного час Себастьян Аллє добив господарів: спочатку він увірвався на правий край штрафного, обіграв оборону та голкіпера й забив другий гол, а за кілька хвилин – і третій.

Таким чином, Айнтрахт набрав 43 очки та піднявся на п'яте місце, в той час як Фортуна з 31 пунктом йде одинадцятою.