Ваш користувач активований
Новини
Результати
Турніри
Статті
Блоги
Прогнози
Трансфери
Більше
toggle menu
Євро-2024 (Відбір)
Ліга чемпіонів
Україна
Англія
Іспанія
Італія
Німеччина
ЛЧ - Top News
АПЛ Top News
Україна
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Кубок України
Суперкубок України
Збірна України
Україна U-21
Збірні
Євро-2024(Відбір)
Ліга націй
Чемпіонати
Англія
АПЛ Top News
Іспанія
Італія
Німеччина
Франція
Нідерланди
Товариські матчі
Туреччина
Португалія
Бельгія
МЛС
Єврокубки
Ліга Чемпіонів
Ліга Європи
Суперкубок УЄФА
Ліга Конференцій
Ліга Чемпіонів - Top News
toggle menu
УКР
РУС
Результати
Турніри
Новини
Україна
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Кубок України
Суперкубок України
Збірна України
Україна U-21
Чемпіонати
Англія
АПЛ Top News
Іспанія
Італія
Німеччина
Франція
Нідерланди
Товариські матчі
Туреччина
Португалія
Бельгія
МЛС
Єврокубки
Ліга Чемпіонів
Ліга Європи
Суперкубок УЄФА
Ліга Конференцій
Ліга Чемпіонів - Top News
Збірні
Євро-2024(Відбір)
Ліга націй
X
Футбол 24
Ліга націй 2022-23
ВІЙНА РОСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ
ЗБІРНА УКРАЇНИ
УКРАЇНЦІ ЗА КОРДОНОМ
БОСНІЯ І ГЕРЦЕГОВИНА - УКРАЇНА
1 : 2
Ліга націй
•
2 тур
Австрія - Данія: Понеділок 06 червня 2022
•
Австрія
Матч завершено
Візьміть участь у наступних конкурсах
1 : 2
Данія
1'
45'
90'
Анонс
Live
Протокол
Таблиця
Відео
Події
Австрія
Данія
28'
П'єр-Еміль Хьойберг
35'
Юсуф Поульсен
Деян Любічіч
Марко Арнаутовіч
46'
Крістоф Баумгартнер
Марсель Забітцер
46'
Саша Калайджіч
Міхаель Грегоріч
46'
51'
Юсуф Поульсен
Міккель Дамсгор
52'
Мартін Брейтвейт
Андреас Сков Ольсен
52'
Яннік Вестергор
Андреас Корнеліус
Штефан Пош
Кевін Дансо
63'
65'
Матіас Єнсен
67'
Йоакім Меле
Єнс Ларсен
Ксавер Шлагер
67'
Марко Фрідль
Максіміліан Вьобер
78'
80'
Матіас Єнсен
Томас Ділейні
84'
Єнс Ларсен
Стартові склади команд
Австрія
Патрік Пенц (В)
Штефан Пош (З)
63'
Девід Алаба (З)
Марко Фрідль (З)
78'
Деян Любічіч (П)
46'
Ніколас Зайвальд (П)
Крістоф Баумгартнер (П)
46'
Ксавер Шлагер (П)
67'
Конрад Лаймер (П)
Крістофер Тріммель (Н)
Саша Калайджіч (Н)
46'
Данія
Каспер Шмейхель (В)
Андреас Крістенсен (З)
Йоахім Андерсен (З)
67'
Йоакім Меле (З)
52'
Яннік Вестергор (З)
Віктор Нельссон (З)
28'
П'єр-Еміль Хьойберг (П)
65'
80'
Матіас Єнсен (П)
Крістіан Еріксен (П)
35'
51'
Юсуф Поульсен (Н)
52'
Мартін Брейтвейт (Н)
Запасні
Мартін Фрайзль (В)
Хайнц Лінднер (В)
Кевін Дансо (З)
63'
Гернот Траунер (З)
Штефан Лайнер (З)
Максіміліан Вьобер (З)
78'
Марсель Забітцер (П)
46'
Валентіно Лазаро (П)
Марко Арнаутовіч (Н)
46'
Карім Онісіво (Н)
Андреас Вайманн (Н)
Міхаель Грегоріч (Н)
46'
Петер Віндаль-Єнсен (В)
Даніель Іверсен (В)
Даніель Васс (З)
67'
84'
Єнс Ларсен (З)
Ніколай Бойлесен (З)
52'
Андреас Сков Ольсен (П)
Роберт Сков (П)
Філіп Білінг (П)
80'
Томас Ділейні (П)
52'
Андреас Корнеліус (Н)
51'
Міккель Дамсгор (Н)
Турнірна таблиця Ліга націй
Груповий етап
Груповий етап
Плей-офф
Всі групи
Група A4
Група A1
Група A2
Група A3
Група B1
Група B2
Група B3
Група B4
Група C1
Група C2
Група C3
Група C4
Група D1
Група D2
Всі групи
Група A4
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Нідерланди
6
5
1
0
14
6
16
2
Бельгія
6
3
1
2
11
8
10
3
Польща
6
2
1
3
6
12
7
4
Уельс
6
0
1
5
6
11
1
Група A1
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Хорватія
6
4
1
1
8
6
13
2
Данія
6
4
0
2
9
5
12
3
Франція
6
1
2
3
5
7
5
4
Австрія
6
1
1
4
6
10
4
Група A2
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Іспанія
6
3
2
1
8
5
11
2
Португалія
6
3
1
2
11
3
10
3
Швейцарія
6
3
0
3
6
9
9
4
Чехія
6
1
1
4
5
13
4
Група A3
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Італія
6
3
2
1
8
7
11
2
Угорщина
6
3
1
2
8
5
10
3
Німеччина
6
1
4
1
11
9
7
4
Англія
6
0
3
3
4
10
3
Група B1
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Шотландія
6
4
1
1
11
5
13
2
Україна
6
3
2
1
10
4
11
3
Ірландія
6
2
1
3
8
7
7
4
Вірменія
6
1
0
5
4
17
3
Група B2
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Ізраїль
4
2
2
0
8
6
8
2
Ісландія
4
0
4
0
6
6
4
3
Албанія
4
0
2
2
4
6
2
4
Росія
0
0
0
0
0
0
0
Група B3
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Боснія і Герцеговина
6
3
2
1
8
8
11
2
Фінляндія
6
2
2
2
8
6
8
3
Чорногорія
6
2
1
3
6
6
7
4
Румунія
6
2
1
3
6
8
7
Група B4
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Сербія
6
4
1
1
13
5
13
2
Норвегія
6
3
1
2
7
7
10
3
Словенія
6
1
3
2
6
10
6
4
Швеція
6
1
1
4
7
11
4
Група C1
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Туреччина
6
4
1
1
18
5
13
2
Люксембург
6
3
2
1
9
7
11
3
Фарерські острови
6
2
2
2
7
10
8
4
Литва
6
0
1
5
2
14
1
Група C2
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Греція
6
5
0
1
10
2
15
2
Косово
6
3
0
3
11
8
9
3
Північна Ірландія
6
1
2
3
7
10
5
4
Кіпр
6
1
2
3
4
12
5
Група C3
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Казахстан
6
4
1
1
8
6
13
2
Азербайджан
6
3
1
2
7
4
10
3
Словаччина
6
2
1
3
5
6
7
4
Білорусь
6
0
3
3
3
7
3
Група C4
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Грузія
6
5
1
0
16
3
16
2
Болгарія
6
2
3
1
10
8
9
3
Північна Македонія
6
2
1
3
7
7
7
4
Гібралтар
6
0
1
5
3
18
1
Група D1
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Латвія
6
4
1
1
12
5
13
2
Молдова
6
4
1
1
10
6
13
3
Андорра
6
2
2
2
6
7
8
4
Ліхтенштейн
6
0
0
6
1
11
0
Група D2
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Естонія
4
4
0
0
10
2
12
2
Мальта
4
2
0
2
5
4
6
3
Сан-Маріно
4
0
0
4
0
9
0
Коментарі
Ми використовуємо
Куки!
Гаразд
Залиште відгук