Австралія постраждала від, можливо, найабсурднішого пенальті в історії – божевільний фейл арбітра на Кубку Азії

17 січня 2019 Читать на русском

Матч третього туру групового етапу Кубка Азії Австралія – Сирія ледь завершився великим скандалом.

На 80-й хвилині поєдинку австралійців ледь не довів до сказу мексиканський рефері Сезар Артуро Рамос, який припустився божевільного фейлу. За рахунку 2:1 на користь "соккеруз" 35-річний арбітр призначив пенальті у ворота Метью Раяна після зіткнення двох сирійських футболістів.

Бускетс та Сіллессен відзначились синхронною симуляцією року: "Оскар" знайшов своїх господарів"

Омар Аль-Сома реалізував безглуздий пенальті, та все ж команда Грема Арнольда зуміла вирвати перемогу. На 90+3 хвилині справедливість відновив Рогіч – 3:2. Можна лише здогадуватись, щоб б відбувалось після гри, якби не героїчний удар хавбека Селтіка...