Аугсбург переміг Уніон

12 квітня 23:27 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Аугсбург у рамках матчу-відкриття 29-го туру німецької Бундесліги 2023/24 переміг берлінський Уніон (2:0). Звіт читайте на "Футбол 24".

Команди провели досить рівну гру, якщо дивитись суто на статистику. До перерви вони так і не забили голів, однак всього за хвилину після старту другого тайму Аугсбург вийшов уперед. "Героєм" став центрбек Уніона (Лейте), який з флангу віддав передачу назад – і викотив пас точно в ноги супернику.

Німецька федерація футболу знайшла спосіб утримати Нагельсманна – вона продовжила контракт із ключовою фігурою

Тіц впевнено реалізував вихід віч-на-віч. На 81-й же хвилині перевагу господарів подвоїв Міхель, який підтримав контратаку, обігрався з Майєром і пробив з лівого краю штрафного. 2:0! Саме з цим рахунком поєдинок і добіг кінця.

Аугсбург перервав 2-матчеву безпрограшну серію й набрав 39 очок, тримаючись на сьомій позиції в турнірній таблиці. Уніон довів безвиграшну серію до трьох турів, залишаючись у шести залікових балах від зони плей-офф за виживання.

Євро-2024: стали відомі зарплати тренерів-учасників – Ребров не потрапив до топ-10, суперник України майже на дні