Атлетіко – Реал – 1:0 – відео гола та огляд першого матчу Луніна за мадридців у Ла Лізі

9 травня 2022 Читать на русском

Реал мінімально поступився Атлетіко у 35-му турі чемпіонату Іспанії, а Андрій Лунін відіграв увесь поєдинок. Дивіться відео гола та огляд найцікавіших моментів на Футбол 24.

"Бланкос" вийшли досить резервним складом, тому "матрацники" захопили ініціативу й осіли поблизу воріт Луніна, який проводив дебютний матч за Реал у Ла Лізі. Атлетіко пробивав чимало, але лише двічі влучив у площину.

Лунін дебютував за Реал у Прімері, але не врятував від фіаско – Атлетіко вперше за 6 років переміг "бланкос" у Ла Лізі

Перший постріл був результативним – Карраско реалізував пенальті на 40 хвилині, а другий удар Андрій ефектно парирував по перерві. Підопічні Сімеоне заслужено перемогли, закріпивши за собою четверту сходинку. На позиції Реала поразка не вплинула, адже він і так достроковий чемпіон.