Атлетік розгромив Альмерію і піднявся в зону ЛЧ – брати Вільямси відчули різноманітність VAR

30 вересня 2022 Читать на русском

Атлетік та Альмерія у п'ятницю відкривали програму 7 туру чемпіонату Іспанії.

Команди мали абсолютно різні результати перед міжнародною перервою – Атлетік виграв 2 матчі, а суперник поступився у 3 іграх поспіль.

Барселона винна майже 150 млн євро за старі трансфери – деякі гравці вже встигли провалитись і покинути клуб

Звітна гра підтвердила тенденції минулих тижнів вже за 17 хвилин. Брати Вільямси організували перший гол – Ніко крученою подачою знайшов голову Іньякі. Подвоїв перевагу басків Ойхан Сансет. Хавбек Атлетіка упродовж кар'єри не може похизуватися захмарною результативністю, але раптом оформив голи у 3 матчах Прімери поспіль.

Дебют другого тайму показав різнобічність VAR. Спочатку через повтор скасували гол Іньякі Вільямса (офсайд), а от до брата Ніко пізніше претензій не було – 3:0. На 84-й хвилині Весга поставив крапку. 29-річний хавбек заробив пенальті і сам його реалізував.

Альмерія змирилася з продовженням жахливої серії. Натомість підопічні Вальверде з 16 очками вискочили на третю сходинку Прімери.

Баварія розгромила Байєр і перервала затяжну безвиграшну серію – Мусіала скинув Леверкузен у зону вильоту