Атлетік на виїзді знищив Кадіс

15 лютого 2021 Читать на русском

В рамках 23-го туру іспанської Прімери Кадіс у рідних стінах розгромно поступився Атлетіку. Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Атлетік з Більбао на виїзді зустрічався із Кадісом. Ще у першому таймі баски оформили собі комфортну перевагу у рахунку – дублем відзначився Беренгер, і ще один поклав Лопес. Господарі до перерви не завдали жодного удару у площину воріт.

Серхіо Рамос остаточно вирішив покинути Реал, – El Chiringuito

У другій половині зустрічі гості не збирались зупинятись на досягнутому і на 52-й Вільямс зробив рахунок розгромним. Тільки після цього захист Кадіса прокинувся і почав хоч трохи реагувати на атаки суперника. Однак, в атаці надалі нічого не виходило – господарі так і не змогли відквитати хоча б один гол. Зрештою, фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу Атлетіка – 0:4.

Ліверпуль сходить зі шляху Зінченка, Мілан втратив лідерство перед дербі, у Барси та Реала свій "турнір" – огляд вікенду