Надпотужне повернення Маліновського і компанії у відеоогляді матчу Аталанта – Сассуоло – 4:1

21 червня 2020 Читать на русском

Аталанта перемогла Сассуоло в рамках 25-го туру Серії А. Дивіться відео голів та огляд матчу Аталанта – Сассуоло.

Команда Гасперіні зім'яла суперника ще в першому таймі. Джімшиті розпочав побиття, його підтримав Сапата, а згодом нерви не витримали й у захисника Сассуоло Бурабії – автогол.

Аталанта розгромила Сассуоло – Маліновський і Ко зіграли вперше за понад 100 днів, засмутивши Фонсеку

Аталанта згадала про економію енергії, провівши другу половину значно скромніше. Мотивацію для дубля зберіг лише Сапата, потім почалися заміни – Руслан Маліновський отримав шанс на 70 хвилині. Втім, бергамаски заспокоїлись остаточно і навіть дозволили супернику відквитати один гол.