Аталанта розтрощила Фрозіноне – 5 голів впритул наблизили бергамасків до зони ЛЧbomb

15 січня 23:44 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Аталанта в рамках матчу 20-го туру італійської Серії А перемогла Фрозіноне (5:0). Звіт читайте на "Футбол 24".

Аталанта влаштувала Фрозіноне розгром всього за 6 хвилин. Вже на 6-й хвилині господарі заробили пенальті, який на 8-й реалізував Коопмейнерс. На 13-й перевагу бергамасків подвоїв Едерсон, який замкнув навіс з лівого флангу. 2:0.

Мессі здобув нагороду "Гравець року" від ФІФА – аргентинець влаштував неочікувані проблеми організаторам

Подачу виконував Руджері, який прийняв пас від Де Кетеларе, однак м'яч зрізався від захисника на лінію воротарського, звідки Едерсон і пробив. На 14-й же хвилині Де Кетеларе відзначився сам, прийнявши пас на лівий кут штрафного та пробивши у ближню дев'ятку – 3:0. Цей рахунок протримався до завершальної частини матчу.

Наприкінці зустрічі Аталанта вийшла в контратаку 4-в-3, завершивши її влучним пострілом Дзаппакости (Пашаліч асистував). Крапку ж у протистоянні поставив Гольм, який на 90-й хвилині вколотив п'ятий гол. 5:0 – підопічні Джан П'єро Гасперіні святкують розгром, набирають 33 очки і наближаються до зони ЛЧ на відстань одного залікового балу.

Фрозіноне продовжив безвиграшну серію до семи турів, тримаючись у двох пунктах від зони вильоту.

"Змушував м'яч робити надзвичайні речі": штрафні удари Жунінью Пернамбукану як елемент футбольного мистецтва