Трагедія Маліновського й компанії у відеоогляді матчу Аталанта – ПСЖ – 1:2

13 серпня 2020 Читать на русском

Аталанта не втримала перемогу над ПСЖ в матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Дивіться відео голів та огляд матчу Аталанта – ПСЖ на "Футбол 24".

Команди обмінялися моментами Гомеса і Неймара в дебюті зустрічі, а на 27 хвилині Аталанта вийшла вперед. Пашаліч отримав м'яч у карному майданчику суперника і точним ударом в "дев'ятку" не залишив шансів Навасу.

ПСЖ на останніх хвилинах вирвав перемогу над Аталантою – Маліновський драматично вилетів з Ліги чемпіонів

Після перерви ПСЖ кинувся у відчайдушні атаки, але захист бергамасків на чолі з голкіпером Спортьєлло тримався ледь не до фінального свистка. З інтервалом у три хвилини команді Тухеля вдалися дві комбінації, які завершували Маркіньйос та Шупо-Мотінг. 1:2 – Руслан Маліновський разом з партнерами завершили свій шлях у Лізі чемпіонів на стадії 1/4 фіналу.