Астон Вілла – Манчестер Юнайтед – 3:1 – відео голів і огляд тріумфального старту Емері в АПЛ

6 листопада 2022 Читать на русском

Унаї Емері дебютував на посаді наставника Астон Вілли перемогою над Манчестер Юнайтед. Дивіться відео голів і огляд матчу на "Футбол 24".

Поєдинок на Вілла Парк розпочався розкішно для господарів. Вже на 7-й хвилині Леон Бейлі вивів бірмінгемців уперед, пробивши повз Де Хеа у дальній кут. Не забарився і другий гол, автором якого став Люка Дінь. Француз вдало виконав штрафний.

Манчестер Юнайтед безславно програв Астон Віллі, Ньюкасл зняв скальп з Саутгемптона, Вест Хем віддав очки Крістал Пелас

Перед перервою Люк Шоу не без допомоги рикошету відновив інтригу, але останнє слово було за командою Емері. На старті другого тайму Ремзі встановив остаточний рахунок – 3:1.

Цікаво, що вже у четвер Манчестер Юнайтед може взяти реванш. Команда Еріка Тен Хага прийме Астон Віллу на Олд Траффорд у поєдинку Кубка ліги.