Асист Маліновського і програш бергамасків у відеоогляді матчу Лечче – Аталанта – 2:1

9 листопада 2022 Читать на русском

Лечче у 14 турі чемпіонату Італії несподівано здолав одного з лідерів Серії А Аталанту (2:1).

Перед матчем з Наполі головний тренер Аталанти Джан П'єро Гасперіні говорив, що три матчі, що залишилися до початку чемпіонату світу, покажуть амбіції команди. Після цього бергамаски програли не лише Наполі, а ще й Лечче.

Маліновський вирізав ефектний асист і став найкращим, але Аталанта програла аутсайдеру Серії А

Руслан Маліновський з'явився у стартовому складі і відзначився асистом на Дувана Сапату. Центрфорвард Аталанти, у свою чергу, став другим іноземцем після Матіаса Весіно, який забив у кожному з останніх 10 сезонів Серії А (починаючи з сезону 2013/14).

Проте перед цим взяттям воріт Лечче вів з рахунком 2:0. У середині прешого тайму з інтервалом у три хвилини у складі господарів відзначилися Федеріко Баскіротто та Федеріко Ді Франческо. Завдяки цим голам Лечче переміг Аталанту 2:1.