Артета знайшов винних у втраченій перемозі Арсенала над Бернлі

7 березня 2021 Читать на русском

Головний тренер лондонського Арсенала Мікель Артета прокоментував результат матчу 27-го туру АПЛ з Бернлі (1:1).

"Це був дійсно важкий матч на стадіоні з не якісним газоном, але ми повинні були реалізувати свої моменти, яких у нас було більш ніж достатньо. Важко перемагати, коли ви втрачаєте такі шанси, які були у нас.

Арсенал організував кумедний гол у свої ворота – королівський подарунок для суперника

Ми повинні були перемогти сьогодні, оглядаюся на ті моменти, які нам вдалося створити. Через погану реалізації ми повинні звинувачувати у втраті очок лише себе. Ми повністю домінували у першому таймі, але суперник ускладнював гру великою кількістю закидань. Ми створювали моменти і повинні були виграти з перевагою у два-три голи. Але якщо ви даєте хоч якусь надію будь-якій команді в АПЛ, то вона обов'язково скористається цим", – цитує Артету BBC.

Нагадаємо, "каноніри" не втримали перемогу над Бернлі (1:1), дозволивши супернику забити курйозний гол. Ця нічия залишила лондонців десятими, а Бернлі з 30 пунктами розташувався на 15 сходинці.

Лестер на останніх хвилинах вирвав перемогу над Брайтоном та піднявся на другу сходинку АПЛ, випередивши МЮ