Артем Фаворов голом посприяв перемозі Академії Пушкаша – на трибунах майорів прапор України

11 березня 2022 Читать на русском

Академія Пушкаша продовжує боротьбу за золоті медалі чемпіонату Угорщини.

Чемпіонат Угорщини, 24 тур

Академія Пушкаша – Пакш – 2:0

Голи: Фаворов, 8, Нуньєш, 67

В гості до другої команди чемпіонату приїхав міцний Пакш, який також претендує на зону єврокубків. Артем Фаворов вийшов у старті і став одним з головних героїв зустрічі.

Шахаб офіційно приєднався до угорського клубу – відбулася "рокіровка" братів Фаворових

Саме українець відкрив рахунок на 8-й хвилині. Академія Пушкаша вдало розіграла аут, і Фаворов з кількох метрів розстріляв ворота. Хавбек підвів руки до небес, а на трибунах замайорів український прапор (відео за посиланням). По перерві Нуньєш замкнув подачу з кутового, встановивши остаточні 2:0.

Академія Пушкаша продовжує погоню за Ференцварошем. Відставання скоротилося до 2 очок, але у чинного чемпіона є матч в запасі.

Росія напала на Україну: проблеми Челсі, родина Шевченка прихистила постраждалих, Зеніт захищає Тимощука (LIVE)