Арсенал – Челсі – 1:2 – відео голів та огляд матчу

29 грудня 2019 Читать на русском

Арсенал програв Челсі у центральному матчі 20-го туру АПЛ. Дивіться відео голів та огляд матчу Арсенал – Челсі на "Футбол 24".

Матч, як і онлайн-трансляція Арсенал – Челсі на "Футбол 24", стартував о 16:00 за київським часом. Це був перший домашній поєдинок для Мікеля Артети в статусі головного тренера "канонірів"

Арсенал вийшов вперед вже на 10-й хвилині поєдинку завдяки голу Обамеянга, який скористався асистом Чемберса після розіграшу кутового.

Челсі зробив диво-камбек проти Арсенала – найгірший воротар АПЛ та екс-гравець Шахтаря зробили гру

На 83-й хвилині Челсі відігрався, причому зробив це не без допомоги суперника. Бернд Лєно помилився на виході після подачі зі штрафного, а Жоржінью переправив м'яч у порожні ворота. Пропущений гол настільки шокував "канонірів", що ті пропустили вдруге. Контратака Челсі завершилася влучним ударом Абрахама, якому асистував Вілліан.

Челсі набрав 35 очок та зберіг місце у топ-4. Арсенал розмістився на 12-й позиції (24 пункти).

Арсенал – Челсі: відео голів та огляд матчу