Арсенал – Тоттенхем – 2:2 – відео голів та огляд матчу

24 вересня 2023 Читать на русском

Арсенал та Тоттенхем поділили очки у 6 турі АПЛ. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Арсенал відкрив рахунок в середині першого тайму. Ромеро невдало підставився під удар Саки, зрізавши м'яч у власні ворота. Тоттенхем встиг відповісти до перерви. Меддісон "прочавив" Саку на фланзі і прострілом знайшов Сона.

Арсенал розписав бойову нічию у дербі з Тоттенхемом – Зінченко розігнав гольову атаку, Сон забив 150-й гол

По перерві історія повторилась. Арсенал знову отримав перевагу завдяки Ромеро, який зіграв рукою у карному майданчику. Сака чітко пробив з пенальті. Не минуло й 2 хвилин, як Жоржінью люб'язно дозволив Тоттенхему відновити рівновагу. Меддісон піймав італійця на незграбному дриблінгу і вдруге асистував Сону. 2:2 – команди Північного Лондона продовжують йти без поразок, але дали конкурентам трішки відірватись.