Аполлон – СК Дніпро-1 – 1:3 – відео голів та огляд матчу

15 вересня 2022 Читать на русском

СК Дніпро-1 вже має впевнену перевагу над кіпріотами в матчі 2-го туру групового етапу Ліги конференцій. Відео голів у поєдинку Аполлон – СК Дніпро-1 дивіться на Футбол 24.

Дніпряни повели в рахунку вже на 11 хвилині. Гуцуляк класно розрізав оборону суперника і Довбик з Рубчинським вийшли вдвох на одного воротаря. Артем не поскупився та віддав партнеру, який в падінні забив перший гол СК Дніпро-1 на груповому етапі.

Аполлон – СК Дніпро-1: онлайн-трансляція матчу ЛК – з Довбиком за першими очками

Пізніше це ж тріо оформило і друге взяття воріт. Знову Гуцуляк розрізав оборону пасом на Рубчинського, а той віддав на Довбика. Форвард познущався з захисту, посадивши оборонця на п'яту точку, після чого відправив м'яч у ворота.

Перед перервою Довбик оформив дубль. Цього разу Артем віддав Бусанелло, який увірвався у штрафний та повернув форварду – той в дотик зробив рахунок 3:0.

Усе, на що спромігся Аполлон після перерви – це забити гол престижу, відзначився форвард Піттас. Він у стилі класичного центрфорварда замкнув подачу з правого флангу.

У підсумку СК Дніпро-1 переміг з рахунком 3:1

СК Дніпро-1 принизив Аполлон: нестримний Довбик зробив три голи, кіпріотський Індзагі та історична перемога