Англія – Франція – 1:2 – відео голів і огляд матчу

10 грудня 2022 Читать на русском

Збірна Франції обіграла Англію у чвертьфіналі чемпіонату світу-2022. Дивіться відео голів і огляд зустрічі на "Футбол 24".

На 17-й хвилині підопічні Дідьє Дешама відкрили рахунок. Півзахисник Орельєн Чуамені з-за меж штрафного влучно пробив у кут воріт Англії. Більярдний удар хавбека Реала вивів Францію вперед – Джордан Пікфорд врятувати свою команду не зумів. Англія відігралася на старті другого тайму. На 54-й хвилині Харрі Кейн реалізував пенальті.

Франція обіграла Англію у достроковому фіналі ЧС-2022 – Кейн драматично повторив Бекхема, Грізманн і Жиру вирішили все

На 78-й хвилині Олів'є Жиру ударом головою знову вивів "Ле Бльо" вперед. Англійці мали розкішний шанс відігратися, отримавши право на другий пенальті. Втім, цього разу Харрі Кейн не переграв Уго Льоріса. Капітан "Трьох левів" пробив вище. Нагадало промахи Девіда Бекхема у матчах середини 2000-х проти Туреччини та Португалії.

2:1 – у півфіналі ЧС-2022 Франція зіграє проти Марокко. Гра відбудеться 14 грудня.