Андерлехту Макаренка у матчі зі Стандардом зараховано технічну поразку 5:0

1 травня 2019 Читать на русском

Андерлехт отримав жорсткий вирок за підсумками скандального матчу чемпіонату Бельгії проти Стандарда.

Апеляційна рада Бельгійського футбольного союзу (URBSFA) вирішила зарахувати Андерлехту технічну поразку з рахунком 5:0 в домашньому матчі зі Стандардом. На брюселський клуб також буде накладено штраф у розмірі п'яти тисяч євро. Крім цього, наступний домашній матч Андерлехт повинен провести без глядачів.

Уболівальники зірвали матч Стандарда з Андерлехтом – гранди зіграли лише півгодини

Поєдинок, який відбувся 12 квітня, було остаточно зупинено за рахунку 2:0 на користь льєжської команди. Після попередження диктора стадіону і тимчасової перерви фанати не припинили безчинства, тому суддя Ерік Ламбрехтс був змушений зупинити поєдинок на 31-й хвилині через дим і спалахи петард, кинутих з трибун фанатами Андерлехта.

Андерлехт буде оскаржувати рішення про проведення матчу без глядачів в Спортивному арбітражному суді Бельгії (CBAS).

Фанати Аякса споїли вболівальника Тоттенхема і сплюндрували його футболку, поки той спав – курйоз дня