Анчелотті: Ніхто не очікував, що Шериф переможе Шахтар, ми повинні бути обережними

16 вересня 2021 Читать на русском

Головний тренер Реала Карло Анчелотті поділився враженнями від поєдинку ЛЧ проти Інтера (1:0).

"Реалу було важко. У першому таймі Інтер тримав високий темп, що позначилось на них у другій половині гри. Матч був дуже збалансованим. Ми втрачали м'яч занадто часто, позиція Брозовіча поставила нас в скрутне становище, але ми захистили себе.

Інтер – Реал – 0:1 – відео гола та огляд матчу суперників Шахтаря

Ми та Інтер – фаворити, ми скористалися своєю перевагою. Однак ніхто не очікував, що Шериф виграє у Шахтаря. Ми повинні бути обережні", – цитує Анчелотті Di Marzio.

Нагадаємо, у групі D Шериф та Реал очолюють квартет з трьома очками, Інтер та Шахтар на 3-му та 4-му місцях відповідно.

Шериф – Шахтар: Вернидуб посміявся з ідей Де Дзербі – знущальна поразка на старті ЛЧ, 70 хвилин ганьби і привид Газзаєва