Ватні друзі Росії відреагували на жеребкування Динамо в Лізі чемпіонів – красномовна поведінка сербських фанатів
Соцмережі Динамо киплять від реакції сербських фанатів на результати жеребкування раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.
Динамо / Getty Images / Domenic Aquilina
Сербські вболівальники заполонили офіційний акаунт Динамо в Інстаграм зі словами підтримки країни-агресора. Одразу після жеребкування в коментарях з'явились десятки повідомлень ватних друзів Росії.
Серед повідомлень найчастіше зустрічаються прапори Росії разом з прапором Сербії, повідомлення із символом Z та інші зашкварні меседжі.
Нагадаємо, що за підсумками нинішнього жеребкування потенційним суперником Динамо у плей-офф раунді кваліфікації стане переможець пари Лех Познань (Польща) – Црвена Звезда (Сербія). Матчі цієї стадії заплановані на 19/20 та 26/27 серпня.