УПЛ розпочала голосування за звання найкращого тренера та гравця за підсумками грудня, повідомляє офіційний сайт організації.
"Усик поїде з Поліссям на збори в Туреччину": Буткевич спрогнозував переможця реваншу з Ф'юрі
На звання найкращого тренера грудня претендують Юрій Вернидуб (Кривбас), Віталій Первак (Лівий Берег), Сергій Шищенко (Оболонь) та Олександр Шовковський (Динамо).
За перемогу у номінації найкращий гравець грудня змагатимуться Владислав Ванат (Динамо), Петар Мічін (Зоря), Сідней Сілва Сантос (Лівий Берег) та Єгор Твердохліб (Кривбас). Варто зазначити що до номінантів не потрапив жоден представник Шахтаря та Олександрії.
Нагадаємо, Кривбас на чолі з Вернидубом у грудні здобув дві перемоги, так само як і Лівий Берег Первака. У Оболоні Шищенка перемога та нічия, а в Динамо Шовковського – дві перемоги та дві нічиї. Владислав Ванат в грудні забив 3 голи в 4 іграх, у Мічіна 3 взяття воріт в 3 зустрічах, у Сіднея – 2 голи у 2 матчах, у Твердохліба – 2 м'ячі та асист у 2 іграх.