УКР РУС

Український воротар Реала пропустив 4 голи від Ман Сіті, 8:0 від Аякса, немічний Ювентус: Юнацька ЛЧ

10 грудня 2025 Читати іншою мовою

У середу, 10 грудня, відбулися матчі 6-го туру юнацької Ліги чемпіонів. Читайте результати на "Футбол 24".

Автор: Олекса Бик

Юнацька ЛЧ, 6-й тур

Карабах – Аякс – 0:8

Голи: Унювар, 32, 43, 48, Уазан, 37, 63, Ачемпонг, 68, 77, Теймуров, 86 (автогол)

Бенфіка – Наполі – 3:0

Голи: Соуза, 28, Олівейра, 73, Соареш, 78

Атлетік – ПСЖ – 1:1

Голи: Перес, 82 (з пенальті) – Нсокі, 46

Брюгге – Арсенал – 2:1

Голи: Мусуаї, 84, ван Брітсом, 90+6 – Огюстен, 7

На 32-й хвилині вилучений Ндука (Арсенал)

На 78-й хвилині вилучений Верлінден (Брюгге, друга ЖК)

Ювентус – Пафос – 2:2

Голи: Тіоццо, 37, 50 – Терронес, 66, 78

Реал – Манчестер Сіті – 0:4

Голи: Грей, 23, Макайду, 70, Хескі, 83, 89 (з пенальті)

На 41-й хвилині Наваскес (Реал) не реалізував пенальті

У той час як перша команда Аякса не набрала жодного бала в основному етапі Ліги чемпіонів, молодіжка амстердамців достроково вийшла в плей-офф турніру. Вона зробила це дуже ефектно – розгромила Карабах з рахунком 8:0. Героєм зустрічі став Емре Унювар – 17-річний брат півзахисника Твенте Наджі Унювара. Таким чином, він забив вже 9 голів у поточному розіграші ЛЧ.

Юна зірка Баварії побив рекорд Мбаппе

Бенфіка також гарантувала собі місце в плей-офф, незважаючи на серйозну втрату – чемпіон світу серед юнаків до 17 років у складі збірної Португалії Жозе Нету був викликаний до першої команди. Існує припущення, що 16-річний захисник може дебютувати під керівництвом Жозе Моурінью проти Наполі Антоніо Конте. Попри відсутність своєї головної зірки, "орли" організували італійцям розгром.

Брюгге оформив камбек у домашньому матчі з Арсеналом саме в той момент, коли склади зрівнялися – з 34-ї хвилини бельгійці грали в більшості! Переможний гол ван Брітсом забив на шостій компенсованій хвилині.

Ювентус не зміг здолати Пафос: на дубль Тіоццо іспанець Терронес відповів своїм дублем. Попри почесну нічию, кіпріоти продовжують перебувати внизу турнірної таблиці – вони посідають 30-е місце з мінімумом шансів на вихід в плей-офф.

Перед шостим туром Реал був єдиною командою зі стовідсотковим показником – "бланкос" виграли п'ять матчів з п'яти. У матчі з Манчестер Сіті головний тренер Реала Лопес де Лерма вирішив провести ротацію, тому з перших хвилин зіграв і український воротар Ілля Волошин. Він зробив кілька хороших сейвів під час гри, але не зміг вберегти свою команду від пропущених голів.

Грей забив прямим ударом зі штрафного, Макайду – після сольного проходу з центру поля, а Хескі – після того, як знищив оборону Реала. Четвертий м'яч Волошин пропустив з пенальті, який "привіз" Пауло де Алмейда.

Збірна України U-17 отримала суперників у другому раунді відбору до Євро-2026