УКР РУС

Сімеоне назвав найгірші моменти за час роботи в Атлетіко: "Сумнівався, чи вистачить сил продовжувати"

26 грудня 2024 Читати іншою мовою

Головний тренер Атлетіко Дієго Сімеоне зізнався, що поразки від Реала у фіналах ЛЧ 2014 та 2016 стали для нього сильним ударом.

Автор: Олекса Бик

"Ми завжди згадуємо, як програли другий фінал Ліги чемпіонів. Це було дуже важко. Я завжди говорю, що для перемоги в Лізі чемпіонів потрібно відіграти 90 хвилин, 120 хвилин і взяти серію пенальті. Ми відіграли 120 хвилин і програли, наступного разу дійшло до пенальті і знову програли.

Ла Ліга офіційно оголосила найкращого тренера грудня

Вдруге було ще важче, мені було дуже сумно, я сумнівався, чи вистачить у мене сил продовжувати вести команду туди, куди важко дістатися", – цитує Сімеоне Football Espana.

До слова, кілька днів тому Дієго Сімеоне відзначив 13-ту річницю на чолі Атлетіко. За цей час мадридці не лише двічі грали у фіналах Ліги чемпіонів, а здобули чимало трофеїв: два "золота" Ла Ліги, по Кубку і Суперкубку Іспанії, по два рази вигравали Лігу Європи і Суперкубок УЄФА.

Ла Ліга, турнірна таблиця: Атлетіко і Реал посунули Барселону, прогрес Жирони, Валенсія відштовхнулась від дна