УКР РУС

Салах близький до гучного трансферу – це змусить Роналду скаженіти

10 лютого 18:38 Читати іншою мовою

Зірка Ліверпуля Мохамед Салах відкритий для переговорів з Аль-Іттіхадом.

Майбутнє Мохамеда Салаха в Ліверпулі знову опинилося під питанням. Як повідомляє Foot Mercato, один із саудівських клубів уже розпочав переговори щодо можливого трансферу лідера мерсисайдців.

Салах пережив трагедію в родині та може пропустити наступний матч Ліверпуля

Нагадаємо, що ситуація навколо єгиптянина загострилася ще в першій частині сезону, коли він мав напружені стосунки з Арне Слотом. Через це Салах на кілька тижнів втратив місце в стартовому складі, а повернувся до основи лише після завершення Кубка африканських націй.

Попри відновлення ігрового статусу, трансферна тема не зникла. Саудівський Аль-Іттіхад, який нині посідає сьоме місце у своєму чемпіонаті, серйозно зацікавлений у підписанні 33-річного вінгера. За даними джерела, сам футболіст більше не закриває для себе варіант переїзду на Близький Схід і вже дозволив агенту вести переговори.

Для Аль-Іттіхада потенційний прихід Салаха може стати ключовим підсиленням перед наступним сезоном. Клуб нещодавно втратив Каріма Бензема, який перейшов до Аль-Ахлі, а також Н'Голо Канте, що продовжив кар'єру у Фенербахче. Крім того, влітку команду можуть залишити Фабіньйо та Мусса Діабі.

Аль-Іттіхад входить до четвірки клубів, які контролює державний інвестиційний фонд Саудівської Аравії. Раніше Кріштіану Роналду, який виступає за Аль-Наср, публічно заявляв про нерівні умови між командами, що перебувають під опікою фонду. Хоча його зауваження стосувалися Аль-Ахлі, можливий трансфер Салаха до Аль-Іттіхада навряд чи додасть португальцю позитивних емоцій – особливо з огляду на скромну зимову трансферну кампанію Аль-Насра.

У поточному сезоні Салах провів 25 матчів у всіх турнірах, забив шість м'ячів і віддав шість результативних передач. Контракт вінгера з Ліверпулем чинний до 30 червня 2027 року.

Манчестер Сіті здобув вольову перемогу над Ліверпулем – голкіпери стали героями й антигероями, у Холанда гол+асист