Укр Рус

Рома має серйозні проблеми із продажем Довбика – журналіст вказав на ключовий фактор

Нападник Роми Артем Довбик навряд чи продовжить виступи у складі римського клубу, через що його майбутнє перебуває в невизначеності.

Артем Довбик / ANSA

Артем Довбик не входить у плани Джан П'єро Гасперіні в Ромі на наступний сезон. Римляни вже думають про трансфер українського форварда, однак зробити це буде не так просто, повідомляє журналіст П'єро Торрі. Його слова передає Forzaroma.

"Мені здається, що Ромі буде дуже складно продати Довбика. Хіба що можна уявити собі операцію з орендою, причому в такому випадку Рома мала б сплачувати частину зарплати, оскільки лише топ-клуби можуть дозволити собі його зарплату. Але я схильний виключати, що якийсь топ-клуб зацікавиться Довбиком.

Щодо заміни Малену, то тут відкривається непростий сценарій: потрібно взяти запасного гравця, який приїде сюди, сяде на лаву і буде дивитися, скільки голів забиває Мален, бо з самого початку першу футболку, яку видасть Гасперіні (малось на увазі гарантоване місце в основному складі – прим.), отримає саме Мален. Потрібно знайти того, хто задовольниться півгодинним виступом, потім одним матчем у стартовому складі, а потім ще трьома на лаві запасних. І це не так просто", – наводить видання слова Торрі.

Реклама

Додамо, що Довбик через травму провів лише 18 матчів за Рому в минулому сезоні, записавши до свого активу 3 голи і 2 результативні передачі.

Реклама